Muzeul Bucovinei

Prin Hotărârea nr.119 din 07.05.2021, au fost aprobate Scenariile de funcționare pentru instituțiile de învățământ preuniversitar – unități de învățământ cu personalitate juridică și structurile arondate acestora, începând cu data de 10.05.2021, conform Anexei de mai jos. De remarcat că 93% dintre școlile din județ vor funcționa în scenariul 1 adică cu prezență fizică la cursuri iar restul de 7% în scenariul galben adică hibrid și la școală și online.   

Anexa nr. 1 – Scenariile funcționare pentru instituțiile de învățământ preuniversitar, începând cu data de 10.05.2021

Nr. crt. Denumire unitate de învățământ (PJ) Scenariul stabilit în consiliile

de administrație

Observații
1. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN BĂNCESCU” ADÂNCATA Scenariul 1  
2. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCA ARBURE” ARBORE Scenariul 1  
3. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE STOLERU” BAIA Scenariul 1  
4. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 BAIA Scenariul 1  
5. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BAINEȚ Scenariul 1  
6. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂIȘEȘTI Scenariul 1  
7. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLĂCEANA Scenariul 1  
8. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCĂUȚI Scenariul 1  
9. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” BĂNEȘTI Scenariul 1  
10. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BERCHIȘEȘTI Scenariul 1  
11. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE TOFAN” BILCA Scenariul 1  
12. LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLĂRIE Scenariul 1  
13. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BIVOLĂRIE Scenariul 1  
14. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BOGDĂNEȘTI Scenariul 1  
15. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE TOMEGEA” BOROAIA Scenariul 1  
16. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOSANCI Scenariul 1  
17. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOTOȘANA Scenariul 1  
18. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREAZA Scenariul 1  
19. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRODINA Scenariul 1  
20. LICEUL TEHNOLOGIC „NICOLAI NANU” BROȘTENI Scenariul 2  
21. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCȘOAIA Scenariul 1  
22. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDENI Scenariul 1  
23. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ARTUR GOROVEI” BUNEȘTI Scenariul 1  
24. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BURLA Scenariul 1  
25. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „STEJĂRELUL” CAJVANA Scenariul 1  
26. LICEUL TEHNOLOGIC „ȘTEFAN CEL MARE” CAJVANA Scenariul 1  
27. ȘCOALA GIMNAZIALĂ CALAFINDEȘTI Scenariul 1  
28. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION BARBIR” CAPU CÂMPULUI Scenariul 2  
29. CENTRUL DE STUDII „ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT – BUCOVINA” CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
30. CLUBUL COPIILOR CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
31. COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
32. COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR „ȘTEFAN CEL MARE” CÂMPULUNG MOLDOVENESC —- Nu se supune

emiterii unei hotărâri conform art. 9, alin (6) și (7) din Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021

33. COLEGIUL SILVIC „BUCOVINA” CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
34. LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
35. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BOGDAN VODĂ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
36. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE VOEVIDCA” CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
37. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TEODOR V. ȘTEFANELLI” CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
38. ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ CÂMPULUNG MOLDOVENESC Scenariul 1  
39. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE” CÂRLIBABA Scenariul 1  
40. ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIOCĂNEȘTI Scenariul 2  
41. ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIPRIAN PORUMBESCU Scenariul 1  
42. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VORNICU SIMION TĂUTU” COMĂNEȘTI Scenariul 1  
43. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BLĂNARU” CORNU LUNCII Scenariul 1  
44. ȘCOALA GIMNAZIALĂ COROCĂIEȘTI Scenariul 1  
45. ȘCOALA GIMNAZIALĂ COȘNA Scenariul 2  
46. ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRUCEA Scenariul 1  
47. LICEUL TEHNOLOGIC „OLTEA DOAMNA” DOLHASCA Scenariul 2  
48. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HATMANUL ȘENDREA” DOLHEȘTII MARI Scenariul 1  
49. LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR Scenariul 1  
50. ȘCOALA GIMNAZIALĂ DORNA ARINI Scenariul 1  
51. ȘCOALA GIMNAZIALĂ DORNEȘTI Scenariul 1  
52. ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGOIEȘTI Scenariul 1  
53. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCA GAVRIL” DRĂGUȘENI Scenariul 1  
54. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „DUMBRAVA MINUNATĂ” DUMBRĂVENI Scenariul 1  
55. LICEUL TEHNOLOGIC „MIHAI EMINESCU” DUMBRĂVENI Scenariul 1  
56. CLUBUL COPIILOR FĂLTICENI Scenariul 1  
57. COLEGIUL NAȚIONAL „NICU GANE” FĂLTICENI Scenariul 1  
58. COLEGIUL TEHNIC „MIHAI BĂCESCU” FĂLTICENI Scenariul 1  
59. COLEGIUL “VASILE LOVINESCU” FĂLTICENI Scenariul 1  
60. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „VOINICELUL” FĂLTICENI Scenariul 1  
61. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PINOCCHIO” FĂLTICENI Scenariul 1  
62. GRĂDINIȚA SPECIALĂ FĂLTICENI Scenariul 1  
63. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” FĂLTICENI Scenariul 1  
64. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN CIUREA” FĂLTICENI Scenariul 1  
65. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IRIMESCU” FĂLTICENI Scenariul 1  
66. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL SADOVEANU” FĂLTICENI Scenariul 1  
67. ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION FĂLTICENI Scenariul 1  
68. ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN” FĂLTICENI Scenariul 1  
69. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION MUCELEANU” FÂNTÂNA MARE Scenariul 1  
70. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IRACLIE PORUMBESCU” FRĂTĂUȚII NOI Scenariul 1  
71. ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRĂTĂUȚII VECHI Scenariul 1  
72. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION ȘUHANE” FRUMOSU Scenariul 1  
73. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE GUSTI” FUNDU MOLDOVEI Scenariul 1  
74. ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂINEȘTI Scenariul 1  
75. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SAMSON BODNĂRESCU” GĂLĂNEȘTI Scenariul 1  
76. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PAHOMIE C. VASILIU” GRĂMEȘTI Scenariul 2  
77. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL SADOVEANU„ GRĂNICEȘTI Scenariul 1  
78. ȘCOALA GIMNAZIALĂ GULIA Scenariul 1  
79. CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “SF. ANDREI” GURA HUMORULUI Scenariul 1  
80. CLUBUL COPIILOR GURA HUMORULUI Scenariul 1  
81. CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR GURA HUMORULUI —– Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății
82. COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI Scenariul 1  
83. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “LUMEA COPILĂRIEI” GURA HUMORULUI Scenariul 1  
84. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “CĂSUȚA PITICILOR” GURA HUMORULUI Scenariul 1  
85. GRĂDINIȚA “PARADISUL PITICILOR” GURA HUMORULUI Scenariul 1  
86. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GURA HUMORULUI Scenariul 1  
87. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PETRU COMARNESCU” GURA HUMORULUI Scenariul 1  
88. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “TEODOR BALAN” GURA HUMORULUI Scenariul 1  
89. ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MEDICA STUDIUM” GURA HUMORULUI Scenariul 1  
90. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI HALUNGA” HĂNȚEȘTI Scenariul 1  
91. ȘCOALA GIMNAZIALĂ HÂRTOP Scenariul 2  
92. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “I.G.SBIERA” HORODNIC DE JOS Scenariul 1  
93. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IULIAN VESPER” HORODNIC DE SUS Scenariul 1  
94. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MARIA CANTACUZINO” HORODNICENI Scenariul 1  
95. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LIVIU SUHAR” IACOBENI Scenariul 1  
96. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 IASLOVĂȚ Scenariul 1  
97. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 IASLOVĂȚ Scenariul 1  
98. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION FLOREA MARIAN” ILIȘEȘTI Scenariul 1  
99. ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI Scenariul 1  
100. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION AFLOREI” IZVOARELE SUCEVEI Scenariul 1  
101. LICEUL TEHNOLOGIC “IORGU VÎRNAV LITEANU” LITENI Scenariul 1  
102. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MARGINEA Scenariul 1  
103. LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE GHERASIM” MARGINEA Scenariul 1  
104. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 MARGINEA Scenariul 1  
105. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MARGINEA Scenariul 1  
106. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE LABIȘ” MĂLINI Scenariul 1  
107. ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRIȚEI Scenariul 1  
108. ȘCOALA GIMNAZIALĂ MILIȘĂUȚI Scenariul 1  
109. ȘCOALA GIMNAZIALĂ MITOCU DRAGOMIRNEI Scenariul 1  
110. ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOARA NICĂ Scenariul 1  
111. ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOLDOVA SULIȚA Scenariul 1  
112. LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE COCEA” MOLDOVIȚA Scenariul 1  
113. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEAGRA ȘARULUI Scenariul 2  
114. ȘCOALA GIMNAZIALĂ ONICENI Scenariul 1  
115. ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSTRA Scenariul 1  
116. ȘCOALA GIMNAZIALĂ PANACI Scenariul 1  
117. ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂLTINOASA Scenariul 1  
118. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN MORARIU” PĂTRĂUȚI Scenariul 1  
119. LICEUL TEHNOLOGIC „NICANOR MOROȘAN” PÂRTESTII DE JOS Scenariul 1  
120. ȘCOALA GIMNAZIALĂ PÂRTEȘTII DE SUS Scenariul 1  
121. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN TOMESCU” PLEȘEȘTI Scenariul 1  
122. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CRISTOFOR SIMIONESCU” PLOPENI Scenariul 1  
123. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “KRYSTYNA BOCHENEK” POIANA MICULUI Scenariul 1  
124. ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIANA STAMPEI Scenariul 1  
125. ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI SOLCA Scenariul 1  
126. ȘCOALA GIMNAZIALĂ POJORÂTA Scenariul 1  
127. ȘCOALA GIMNAZIALĂ PREUTEȘTI Scenariul 1  
128. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MITROPOLIT IACOB PUTNEANUL” PUTNA Scenariul 1  
129. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION LOVINESCU” RĂDĂȘENI Scenariul 1  
130. CLUBUL COPIILOR RĂDĂUȚI Scenariul 1  
131. CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR RĂDĂUȚI —– Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății
132. COLEGIUL „ANDRONIC MOTRESCU” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
133. COLEGIUL NAȚIONAL “EUDOXIU HURMUZACHI” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
134. COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI Scenariul 1  
135. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “GRĂDINIȚA MAGICĂ” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
136. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “MICUL PRINȚ” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
137. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PRICHINDELUL” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
138. GRĂDINIȚA “SF.MARIA” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
139. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “BOGDAN VODĂ” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
140. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE CANTEMIR” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
141. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE POPADIUC” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
142. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
143. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “REGINA ELISABETA” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
144. ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ “SF. STELIAN” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
145. ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ CENTRUL DE STUDII “ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT” RĂDĂUȚI Scenariul 1  
146. ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂȘCA Scenariul 1  
147. ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROTUNDA Scenariul 1  
148. ȘCOALA GIMNAZIALĂ SADOVA Scenariul 1  
149. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AURELIAN STANCIU” SALCEA Scenariul 1  
150. ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATU MARE Scenariul 1  
151. ȘCOALA GIMNAZIALĂ SIMINICEA Scenariul 1  
152. COLEGIUL TEHNIC „LAȚCU VODĂ” SIRET Scenariul 1  
153. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PETRU MUȘAT” SIRET Scenariul 1  
154. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ALEXANDRU LĂPUȘNEANU” SLATINA Scenariul 1  
155. LICEUL TEHNOLOGIC “TOMȘA VODĂ” SOLCA Scenariul 1  
156. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE ONCIUL” STRAJA Scenariul 1  
157. ȘCOALA GIMNAZIALĂ STROIEȘTI Scenariul 1  
158. ȘCOALA GIMNAZIALĂ STULPICANI Scenariul 1  
159. CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ SUCEAVA Scenariul 1  
160. COLEGIUL DE ARTĂ „CIPRIAN PORUMBESCU” SUCEAVA Scenariul 1  
161. COLEGIUL ECONOMIC “DIMITRIE CANTEMIR” SUCEAVA Scenariul 1  
162. COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “SPIRU HARET” SUCEAVA Scenariul 1  
163. COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SUCEAVA Scenariul 1  
164. COLEGIUL NAȚIONAL “PETRU RAREȘ” SUCEAVA Scenariul 1  
165. COLEGIUL NAȚIONAL “ȘTEFAN CEL MARE” SUCEAVA Scenariul 1  
166. COLEGIUL TEHNIC “ALEXANDRU IOAN CUZA” SUCEAVA Scenariul 1  
167. COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ SUCEAVA Scenariul 1  
168. COLEGIUL TEHNIC “PETRU MUȘAT” SUCEAVA Scenariul 1  
169. COLEGIUL TEHNIC “SAMUIL ISOPESCU” SUCEAVA Scenariul 1  
170. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “OBCINI” SUCEAVA Scenariul 1  
171. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT “TRIKI RIKI” SUCEAVA Scenariul 1  
172. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “ȚĂNDĂRICĂ” SUCEAVA Scenariul 1  
173. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „AȘCHIUȚĂ”SUCEAVA Scenariul 1  
174. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “GULLIVER” SUCEAVA Scenariul 1  
175. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “LA PITICUL VESEL” SUCEAVA Scenariul 1  
176. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MICUL PRINȚ” SUCEAVA Scenariul 1  
177. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PRICHINDEL” SUCEAVA Scenariul 1  
178. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „1-2-3„ SUCEAVA Scenariul 1  
179. GRĂDINIȚA “SAMARITEANUL” NR. 20 SUCEAVA Scenariul 1  
180. LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA Scenariul 1  
181. LICEUL “NATANAEL” SUCEAVA Scenariul 1  
182. LICEUL TEHNOLOGIC “VIRGIL MADGEARU” SUCEAVA Scenariul 1  
183. LICEUL TEORETIC „FILADELFIA” SUCEAVA Scenariul 1  
184. PALATUL COPIILOR SUCEAVA Scenariul 1  
185. SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX “MITROPOLITUL DOSOFTEI” SUCEAVA Scenariul 1  
186. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GRIGORE GHICA VOIEVOD” SUCEAVA Scenariul 1  
187. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION CREANGĂ” SUCEAVA Scenariul 1  
188. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “JEAN BART” SUCEAVA Scenariul 1  
189. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIRON COSTIN” SUCEAVA Scenariul 1  
190. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SUCEAVA Scenariul 1  
191. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 SUCEAVA Scenariul 1  
192. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 SUCEAVA Scenariul 1  
193. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 SUCEAVA Scenariul 1  
194. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 SUCEAVA Scenariul 1  
195. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8 SUCEAVA Scenariul 1  
196. ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION – FILIALA SUCEAVA Scenariul 1  
197. ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ CENTRUL DE STUDII „ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT” SUCEAVA Scenariul 1  
198. ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ SUCEAVA Scenariul 1  
199. ȘCOALA PRIMARĂ „SFÂNTUL IOAN CEL NOU DE LA SUCEAVA” SUCEAVA Scenariul 1  
200. ȘCOALA “ROMÂNO-BRITANICĂ SUCEAVA” SUCEAVA Scenariul 1  
201. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE VATAMANIUC” SUCEVIȚA Scenariul 1  
202. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE PĂCURARIU” ȘCHEIA Scenariul 1  
203. ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘERBĂUȚI Scenariul 1  
204. ȘCOALA GIMNAZIALĂ TODIREȘTI Scenariul 1  
205. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ACADEMICIAN H. MIHĂESCU” UDEȘTI Scenariul 1  
206. ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULMA Scenariul 1  
207. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VADU MOLDOVEI Scenariul 1  
208. ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MOLDOVEI Scenariul 1  
209. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IORGU G. TOMA” VAMA Scenariul 1  
210. CLUBUL COPIILOR VATRA DORNEI Scenariul 2  
211. CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR VATRA DORNEI —– Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății
212. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “CĂSUȚA POVEȘTILOR” VATRA DORNEI Scenariul 2  
213. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “ALBA CA ZĂPADA” VATRA DORNEI Scenariul 2  
214. LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE DEAC” VATRA DORNEI Scenariul 2  
215. LICEUL TEORETIC “ION LUCA” VATRA DORNEI Scenariul 2  
216. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VATRA DORNEI Scenariul 2  
217. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VATRA DORNEI Scenariul 2  
218. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 VATRA DORNEI Scenariul 2  
219. ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “ȚARA DE SUS” VATRA DORNEI Scenariul 2  
220. ȘCOALA GIMNAZIALĂ VATRA MOLDOVIȚEI Scenariul 1  
221. ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEREȘTI Scenariul 1  
222. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN VICOVEANU” VICOVU DE JOS Scenariul 1  
223. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VICOVU DE JOS Scenariul 1  
224. LICEUL TEHNOLOGIC “ION NISTOR” VICOVU DE SUS Scenariul 1  
225. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VICOVU DE SUS Scenariul 1  
226. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VICOVU DE SUS Scenariul 1  
227. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 VICOVU DE SUS Scenariul 1  
228. ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOITINEL Scenariul 1  
229. ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DR. SIMION ȘI METZIA HÎJ” VOLOVĂȚ Scenariul 1  
230. ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAMOSTEA Scenariul 1  
231. ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZVORIȘTEA Scenariul 1  

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Educaţie
SAV-COM Suceava
A.I.T.I. Imobiliare Suceava
General Construct - Anunturi angajare
Aeroportul International Stefan cel Mare Suceava
REVINE Suceava
Hornar de Bucovina
Locuri de munca in Romania
ROMFOUR - Transport international de persoane colete - auto pe platforma
Loial Impex Suceava