Suceava – Ion Lungu  PDL

Câmpulung Moldovenesc  Mihăiţă Negură USL

Fălticeni – Cătălin Coman  USL

Rădăuţi – Aurel Olărean  PDL

Vatra Dornei – Ilie Boncheş  PDL

Broşteni – Nicu Chiriac USL

Cajvana – Gheorghe Tomăscu USL

Dolhasca – Maria Cojocaru PDL

Frasin – Marinel Bălan PDL

Gura Humorului – Marius Ursaciuc USL

Liteni – Tomiţă Onisii PDL

Milişăuţi – Mircea Laurus USL

Salcea – Ilie Lungu PDL

Siret – Adrian Popoiu USL

Solca – Hofnar Valeruţ Ţăranu PDL

Vicovu de Sus – Gheorghe Schipor USL

 

Adâncata – Viorel Cucu PDL

Arbore – Ionel Hrincescu PDL

Baia – Mihai Cârlan PDL

Bălăceana – Nichita Babor USL

Bălcăuţi – Vasile Ursachi USL

Berchişeşti – Zenovia Violeta Ţăran PDL

Bilca – Zaharie Rusu PDL

Bogdăneşti – Traian Rogojână PDL

Boroaia – Vasile Berariu USL

Bosanci – Anton Curic PDL

Botoşana – Ioan Ghiaţă PDL

Breaza – Gheorghe Lesenciuc USL

Brodina – Viorel Vasile Melen – independent

Buneşti – Gheorghe Beraru USL

Burla – Viorel Pintiliuc PDL

Cacica – Elena Voloca USL

 

Calafindeşti – Loghin Saviuc USL

Capu Câmpului – Gheorghe Cajvan PDL

Ciocăneşti – Radu Ciocan PDL

Ciprian Porumbescu – Dumitru Nimiţean PDL

Cârlibaba – Gabriel Michael Danciu PDL

Comăneşti – Grigoraş Păstrăv PDL

Cornu Luncii – Gheorghe Fron USL

Coşna – Gabriel Pardău USL

Crucea – Dorin Rusu USL

Dărmăneşti – Dan Chidoveţ PDL

Dolheşti – Cătălin Darabă PDL

Dorna Arini – Ioan Moraru USL

Dorna Candrenilor – Mafteiu Candrea PDL

Dorneşti – Gheorghe Luţă PDL

Drăgoieşti – Vasile Petroaie USL

Drăguşeni – Vasile Cepoi USL

Dumbrăveni – Ioan Pavăl USL

Fântâna Mare – Vasile Mucileniţa USL

Fântânele – Gheorghe Cornea USL

Forăşti – Avrămia Brăduţ USL

Frătăuţii Noi – Aurel Ştreangă USL

Frătăuţii Vechi – Vasile Artimon Ionesi PDL

Frumosu – Maftei Tiron PDL

Fundu Moldovei – Tudor Ion Zdrob USL

Gălăneşti – Liviu Mironescu USL

Grămeşti – Vasile Şuleap USL

Grăniceşti – Gheorghe Nuţu USL

Hânţeşti – Daniel Olaru PDL

Hârtop – Toader Grădinariu PDL

Horodnic de Jos – Petrică Onică PDL

Horodnic de Sus – Gheorghe Sbiera USL

Horodniceni – Neculai Florea PDL

Iacobeni – Angelica Fădor PDL

Iaslovăţ – Ion Cotoară USL

Ilişeşti – Florin Avasiloaie PDL

Ipoteşti – Dumitru Corjuc PDL

Izvoarele Sucevei – Mihail Mechno PDL

Marginea – Ioan Onufrei USL

Mălini – Petru Nistor PDL

Mănăstirea Humorului – Constantin Moldovan – independent

Mitocu Dragomirnei – Dănuţ Solcan PDL

Moara – Constantin Prodaniuc PDL

Moldova Suliţa – Petru Jecalo PDL

Moldoviţa – Traian Iliesi PDL

Muşeniţa – Filip Niculaev USL

Ostra – Oros Ioan USL

Panaci – Vasile Cozan USL

Păltinoasa – Cristian Dumitru Carpiuc PDL

Pătrăuţi – Vasile Breabăn PDL

Pârteştii de Jos – Ioan Toma USL

Poiana Stampei – Viluţ Mezdrea USL

Poieni Solca – Simion Jucan PDL

Pojorâta – Bogdan Codreanu PDL

Preuteşti – Ion Vasiliu USL

Putna – Gheorghe Coroamă USL

Rădăşeni – Nicolae Perju PDL

Râşca – Ion Bosânceanu USL

Sadova – Mihai Constantinescu PDL

Satu Mare – Ştefan Cramariuc PDL

Siminicea – Gheorghe Haliţă USL

Slatina – Ilie Gherman PDL

Straja – Vasile Juravle PDL

Stroieşti – Mihai Senic PDL

Stulpicani – Vasile Ostanschi USL

Suceviţa – Dorin Pânzar USL

Şaru Dornei – Cătălin Iordache PDL

Şcheia – Vasile Andriciuc PDL

Şerbăuţi – Cătălin Sănduleac PDL

Todireşi – Vasile Avram USL

Udeşti – Săvel Botezatu USL

Ulma – Marocico Petru – independent

Vadu Moldovei – Maricel Iacob USL

Valea Moldovei – Constantin Moroşan USL

Vama – Nicolai Baltag PDL

Vatra Moldoviţei – Virgil Saghin PDL

Vereşti – Dănuţ Gavriliuc PDL

Vicovu de Jos – Constantin Mutescu PDL

Voitinel – Maria Pleşca USL

Volovăţ – Ioan Vicol USL

Vultureşti – Mihai Grădinaru PDL

Zamostea – Vasile Al. Haliuc USL

Zvoriştea – Constantin Barariu USL

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Politic
Aeroportul International Stefan cel Mare Suceava
REVINE Suceava
Hornar de Bucovina
Locuri de munca in Romania
ROMFOUR - Transport international de persoane colete - auto pe platforma
Loial Impex Suceava