![](https://img.svnews.ro/foto/2016/11/02/82356/40b049f120a9dc4353a464ba102050120.jpg)
Performanţe remarcabile pentru înotătorii suceveni la Cupa Bacăului
La sfârşitul săptămânii trecute, 34 de înotători de la CSŞ-LPS Suceava, Clubul Sportiv Universitar din Suceava şi Aqua Club Fălticeni au evoluat cu succes la un nou concurs de pregătire, Cupa Bacăului...
8 ani în urmă... | 1409 vizualizări | Comentează
![](https://img.svnews.ro/foto/2016/10/24/81941/56f048b261f39e84833dd82bc02050120.jpg)
Înotătorii suceveni confirmă performanţele din acest an şi la Cupa „Casa Ema”
La sfârşitul săptămânii trecute, la Bistriţa s-a desfăşurat cea de VI-a ediţie a concursului Cupa „Casa Ema” la înot, competiţie ce a adunat la strat aproape 220 sportivi cu vârste cuprinse între 6 şi...
8 ani în urmă... | 2939 vizualizări | Comentează