Un bărbat de 78 de ani din Preutești a murit după ce a căzut din căruță într-un pârâu
Un bărbat de 78 de ani din Preutești a murit după ce a căzut din căruță într-un pârâu. Incidentul s-a petrecut miercuri după amiază. Bătrânul încerca să bage căruța în curte și se afla pe podețul din fața locuinței care traversează un pârâu moment în care s-a dezechilibrat și a căzut în apă. Vecinii au sunat la 112 însă echipajul Ambulanței care a sosit la fața locului nu a făcut decât să constate decesul.
Un bărbat de 78 de ani din Preutești a murit după ce a căzut din căruță într-un pârâu,