A câştigat «Dansez», acum este profesor pentru miri
![](https://img.svnews.ro/foto/2014/01/12/30605/8cb00982547a84048c38b065206500325.jpg)
Câştigătorul celei de-a şasea ediţii a concursului „Dansez pentru tine” a rămas fidel dansului. Cu cei 60.000 € câştigaţi de la PRO TV, Andrei Ştefan (26 de ani) şi-a ajutat mama şi a cumpărat o casă, dar apoi a trebuit să-şi caute de lucru, informează click.ro.
O vreme a făcut parte din trupa-fenomen LaLa Band şi a jucat în serialul „Pariu cu viaţa” de la PRO TV. De când a rămas şi fără aceste proiecte, Andrei a revenit la prima pasiune, dansul, mai scrie sursa citată.
Citește articolul complet pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/andrei_stefan-dansez_pentru_tine-profesor-valsul_mirilor_0_1758424238.html