A dat cu capul de asfalt după ce a fost îmbrîncit de un consătean
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/06/10/56626/d27c042cee5b24b205e75568306500325.jpg)
Aseară, un tînăr de 20 de ani, din comuna Ciprian Porumbescu, s-a dezechilibrat şi a dat cu capul de asfalt după ce a fost îmbrîncit de un consătean în vîrstă de 36 de ani. Incidentul a avut loc pe fondul unui conflict spontan. Victima a fost transporată la spital pentru acordarea de îngrijiri medicale şi nu a rămas internată. Poliţiştii au deschis un dosar penal pentru lovire sau alte violenţe.