Au furat două biciclete din curtea unei case din Suceava
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/05/20/55544/920d0642e362f4b9d59a0351e06500325.jpg)
Hoţi neidentificaţi au furat două biciclete din curtea unei locuinţe din Suceava. Fapta a fost sesizată, aseară, la poliţie. Proprietarul a lăsat bicicletele sprijinite de peretele casei, fără a le asigura. Poliţiştii au deschis un dosar penal pentru furt calificat şi efectuează cercetări pentru identificarea hoţilor şi recuperarea prejudiciului.