Au mâncat şi au băut, parada modei au făcut
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/05/02/54453/64c5ba713c4942e7132bbbea706500325.jpg)
Gabriela Cristea şi proaspătul ei soţ, Tavi Clonda, au dat o petrecere de zile mari după cununia lor de joi, unde şi-au răsfăţat invitaţii cu tot felul de delicatese. 150 de colegi, rude şi prieteni au petrecut până în zorii zilei cu berbecuţ şi vin roşu, conform click.ro.
Vedetele de la Kanal D s-au îmbrăcat la ţol festiv pentru petrecerea dată de Gabriela Cristea (40 de ani) şi Tavi Clonda (35 de ani), joi seară, la centrul de evenimente Aristocrat, din Pipera. Dacă Gabriela a optat pentru o rochie mulată de culoare vernil şi invitaţii ei au fost extrem de eleganţi. Adriana Bahmuţeanu (40 de ani) a preferat să îmbrace o fustiţă ca o ciupercuţă, de culoare roşie, iar Oana Roman (39 de ani) a purtat o ţinută-curcubeu, cu decolteu îndrăzneţ. În schimb, Cristina Şişcanu (30 de ani) şi-a luat din dulap o rochie neagră, transparentă, sexy, care-i lăsa la vedere coapsele şi sânii. Nici Teo Trandafir (46 de ani) nu s-a lăsat mai prejos. Vedeta a uimit pe toată lumea cu noua ei siluetă, pe care a expus-o într-o ţinută foarte elegantă, o bluză albă şi o fustă neagră, cu o curea în talie, mai notează sursa citată.
Citește articolul complet pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/au-mancat-si-au-baut-parada-modei-au-facut