N-are stare nici în vacanţă! Răduleasca ia cursuri de navigaţie!

Nu-i place să stea pe sezlong cu burta la soare în vacanţă. Mihaela Rădulescu a plecat cu fiul său, Ayan, în Maldive, unde s-au pus pe învăţat! Cei doi vor ca în următoarele zile să iasă în larg cu catamaranul, potrivit click.ro.
A încercat o serie de sporturi extreme şi nu se opreşte aici. Mihaela Rădulescu răspunde pozitiv provocărilor, mai ales atunci când acestea vin din partea fiului ei, Ayan. Aflaţi într-o vacanţă de vis în Maldive, cei doi iau lecţii de navigaţie şi speră ca până la finalul concediului să poată să ducă în larg catamaranul fără ajutoare, mai scrie sursa citată.
Citește articolul complet și vezi ce a scris Mihaela Rădulescu pe un cont de socializare, accesând: http://www.click.ro/vedete/romanesti/mihaela_radulescu-cursuri_de_navigatie-catamaran-vacanta-maldive_0_1751824813.html