O suceveancă este cercetată de poliţie după ce a furat două creme de ten dintr-o farmacie
![](https://img.svnews.ro/foto/2013/11/17/28388/d8d545f88ed8d6e7347d86eb406500325.jpg)
O femeie din Suceava este cercetată de poliţie după ce a furat produse de cosmetică dintr-o farmacie din Suceava. În după amiaza zilei de vineri, poliţiştii suceveni au fost sesizaţi despre faptul că la o farmacie din Suceava o persoană a sustras mai multe bunuri.
Poliţiştii deplasaţi la faţa locului au identificat-o pe P. Manuela, de 49 ani, care a sustras două creme de ten în valoare de 299,45 lei. Prejudiciul a fost recuperat, iar cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de „furt calificat”.