Preselecţii Masterchef. Caravana se întoarce la Bucureşti
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/06/05/56374/aa8b56a814acd4aa964887b7f06500325.jpg)
Visează să ajungă bucătari de top, aşa că numărul celor care se înscriu la preselecţii Masterchef să dea o probă culinară este în continuă creştere. Weekendul trecut, pasionaţii de gătit din zona Moldovei şi-au dat întâlnire la Iaşi. Peste câteva zile, aspiranţii la un loc în bucătăria concursului au ocazia să-i impresioneze pe chefi la preselecţii Masterchef care au loc la Bucureşti, notează click.ro.
Odette Mândruţă, finalista sezonului precedent, a fost prezentă la Iaşi si i-a sfătuit pe candidaţii la Masterchef să nu aibă emoţii şi să se înscrie cu inima deschisă, potrivit sursei citate.
Citește articolul complet pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/preselectii-masterchef-caravana-se-intoarce-la-bucuresti