Proconsul, Andreea Bălan, Keo şi Alexandra Ungureanu vor cânta la Zilele Sucevei
![](https://img.svnews.ro/foto/2012/05/30/4928/3ff4bf1ccb77fb51a91f0d86806500325.jpg)
Anul acesta, Zilele Sucevei vor fi organizate, ca şi în 2011, în parcarea „Iulius Mall”. Manifestările vor avea loc în perioada 23-24 iunie. Primarul Ion Lungu a afirmat că printre invitaţii Zilelor Sucevei se vor număra trupa „Proconsul”, Alexandra Ungureanu, Andreea Bălan şi Keo. El a spus că aceştia vor concerta gratis potrivit unui contract încheiat între Primărie şi firma lui Bodo, solistul trupei „Proconsul”. Primarul a menţionat că, astfel, se economisesc 10.000 de euro.