Răsturnare de situaţie în procesul pentru moştenirea lăsată de Adrian Păunescu
![](https://img.svnews.ro/foto/2017/04/10/90330/e08a09aef732df1e292520e7506500325.jpg)
Au trecut mai bine de şase ani de la moartea regretatului artist Adrian Păunescu. Însă scandalul pe avere dintre moştenitorii săi este departe de a ajunge la final, din cauză că nimeni nu vrea să cedeze nici cea mai mică părticică din averea de patru milioane de euro, lăsată de tatăl lor, potrivit click.ro.
“M-am judecat şi le-am demonstrat tuturor că sunt fiica lui Adrian Păunescu. Când am ajuns în instanţă pentru a lămuri situaţia, Andrei (n.r – fratele său vitreg) zicea, în acele momente, că nu mă cunoaşte şi nu ştie cine sunt.”, a declarat Andreea Păunescu pentru Click!.
Citeşte articolul complet pe: http://www.click.ro/vedete/romanesti/rasturnare-de-situatie-procesul-pentru-mostenirea-lasata-de-adrian-paunescu