Un copil de 4 ani a fost accidentat în timp ce traversa strada împreună cu tatăl său
![](https://img.svnews.ro/foto/2013/01/04/14706/b574e39b082a9e1c6991bf40e06500325.jpg)
Un copil în vîrstă de 4 ani, din Suceava, a fost lovit uşor de o maşină, în timp ce traversa regulamentar strada împreună cu tatăl său. Accidentul s-a înregistrat joi după-amiază pe strada Ana Ipătescu din municipiu. Maşina era condusă de un bărbat în vîrstă de 64 de ani, din comuna Şcheia. El a fost verificat cu aparatul etilotest, iar rezultatul a ieşit negativ.