«12 ani n-am ştiut ce înseamnă o duminică în familie». Ce vedetă spune asta
![](https://img.svnews.ro/foto/2013/11/11/28158/5d30e95a59e04f76e2022800806500325.jpg)
Strângea familiile în faţa televizoarelor şi le oferea momente de neuitat, însă pentru ea noţiunea de „duminică în familie” dispăruse complet. Mihaela Rădulescu mărturiseşte că abia acum a aflat ce înseamnă „duminica în familie” şi preţuieşte fiecare moment, potrivit click.ro.
Citește articolul complet pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/mihaela_radulescu_ayan-mihaela_radulescu_duminica_in_familie-duminica_in_familie_0_1722427755.html