Bărbat beat, salvat de un pompier după ce a căzut în fîntînă
![](https://img.svnews.ro/foto/2014/01/13/30656/729c0e9be42e61ca66c877a6806500325.jpg)
Un bărbat aflat în stare de ebrietate a fost salvat de un pompier sucevean, după ce a căzut într-o fîntînă în care apa avea un metru şi jumătate. S-a întîmplat, aseară, în jurul orei 21.30, la Todireşti. Bărbatul are 37 de ani şi se prăbuşise în fîntîna înaltă de 10 metri. El încerca să scoată apă pentru a-şi adăpa animalele din gospodărie. Bărbatul a fost adus la suprafaţă de un pompier salvator de la Detaşamentul din Suceava. El a fost transportat cu ambulanţa la Spitalul Judeţean.