Bianca Drăgușanu și Victor Slav, din nou împreună! Cum au fost surprinşi
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/04/18/53821/a0920436ed6a87b6897ffb01d06500325.jpg)
Bianca Drăguşanu (32 de ani) şi Victor Slav (34 de ani) se iubesc ca doi nebuni şi nu pot sta deloc unul fără celălalt! S-au certat, s-au împăcat, de-a lungul timpului, s-au căsătorit, au divorţat, dar revin unul în braţele celuilalt, scrie click.ro.
“Du-te-‘ncolo, vino-‘ncoace, lasă-mă şi nu-mi da pace!” zice o vorbă din popor! Şi cel mai bine se adevereşte zicala în cazul celor doi amorezi… Dragostea pare să plutească în aer mai mult ca niciodată! După ce au divorţat şi s-au împăcat de mai multe ori, în prezent, Bianca Drăguşanu şi Victor Slav sunt nedespărţiţi, potrivit sursei citate.
Citește articolul complet și vezi FOTO pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/bianca-dragusanu-si-victor-slav-din-nou-impreuna-cum-au-fost-surprinsi-foto