Instruire cu primarii şi secretarii din judeţ pe tema alegerilor generale
![](https://img.svnews.ro/foto/2016/09/26/80376/79cfefb1da36190782e82d6be06500325.jpg)
Primarii și secretarii din județul Suceava au fost convocați la o primă instruire pe tema alegerilor generale din 11 decembrie. Anunțul a fost făcut de prefectul Constantin Harasim. El a spus că întîlnirea se va desfășura mîine, începînd cu ora 10.00, la Palatul Administrativ. Prefectul a precizat că vrea ca scrutinul electoral din decembrie să fie organizat corect, pentru a nu apărea nici un fel de plîngeri.
Instruire cu primarii şi secretarii din judeţ pe tema alegerilor generale,