Iuliana Marciuc: «Adrian Enache este sufletul meu pereche»
![](https://img.svnews.ro/foto/2013/06/09/21245/af9899896fd8f23157bbfbf0d06500325.jpg)
Iuliana Marciuc trăieşte de 18 ani o poveste de dragoste demnă de o telenovelă. Relaţia ei cu interpretul Adrian Enache a făcut să curgă multă cerneală, informează click.ro.
Blamată de unii, înţeleasă de alţii, povestea lor a fost centrul atenţiei, ani de-a rândul. Aproape 15 ani a luptat Iuliana pentru dragostea vieţii ei! Iuliana şi Adrian s-au logodit în secret la malul mării, în 2010, la Balcic, în Bulgaria, chiar în grădina botanică a palatului reginei Maria, potrivit sursei citate. Moderatoarei emisiunii „Confesiuni” de la TVR 2 i-a venit rândul la capitolul destăinuiri.
Citește articolul complet pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/Iuliana_Marciuc-dezvaluiri-relatie-copil-Adrian_Enache_0_1627637339.html