Maia Morgestern joacă pe aceeaşi scenă cu fiul şi cu fiica ei mijlocie
![](https://img.svnews.ro/foto/2017/01/15/85927/231d3da4435a57c49ced47be006500325.jpg)
Aşchia nu sare departe de trunchi, spune un vechi proverb care se potriveşte de minune şi în cazul celebrei artiste Maia Morgestern. E fericită că fiul ei, Tudor Aaron Istodor, e deja un actor solicitat în numeroase filme, dar şi în piese de teatru. De ceva vreme şi Cabiria, fiica mijlocie a Maiei, cochetează cu scena, potrivit click.ro.
„Cred că am furat talent de la ambii părinţi. Şi încă fur ce-mi place, de la fiecare. Sunt personalităţi diferite, actori diferiţi, şi îi admir foarte mult. Presiunea am simţit-o când eram la început, apoi m-am relaxat şi mi-am văzut de treabă. Am o relaţie foarte bună cu amândoi, şi mă sfătuiesc cu ei pe meserie când am nevoie”, a declarat Tudor, în exclusivitate, pentru Click!
Citeşte articolul complet pe: http://www.click.ro/vedete/romanesti/maia-morgestern-joaca-pe-aceeasi-scena-cu-fiul-si-cu-fiica-ei-mijlocie