Maricela Cobuz a oferit mărțișoare unor femei care au luat copii în plasament
![](https://img.svnews.ro/foto/2017/03/10/88730/79c72e2aec0a94a7d2868c67a06500325.jpg)
Deputata PSD de Suceava, Maricela Cobuz, le-a oferit mărțișoare, flori și cadouri unor femei din Suceava, care au luat copii în plasament. Totodată, parlamentara le-a felicitat pe asistentele maternale implicate direct în procesul de creștere și educare a acelor copii. Maricela Cobuz este medic pediatru și face parte din Comisia pentru Sănătate și Familie a Camerei Deputaților.