O piesă celebră, prilej de scandal între doi artişti cunoscuţi
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/04/18/53809/735768921dd22be369b9d9d2206500325.jpg)
Piesa “Coji de portocală” a ajuns motiv de dispută între Cristi Nistor şi Simona Nae, la peste 8 ani de la momentul lansării acesteia, potrivit click.ro.
Lansată în urmă cu peste 8 ani, piesa “Coji de portocală” interpretată de Simona Nae şi Cristi Nistor a ajuns nu doar hit ci şi motiv de dispută între cei doi solişti. Fostul concurent de la Vocea României a trecut peste toate politeţurile şi a decis să facă lumină în ceea ce priveşte piesa care l-a făcut celebru, conform sursei citate.
Citește articolul complet EXCLUSIV pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/exclusiv-o-piesa-celebra-prilej-de-scandal-intre-doi-artisti-cunoscuti