O șoferiță din Moara a ajuns la Spital după ce a intrat cu mașina într-un podeț
![](https://img.svnews.ro/foto/2016/11/03/82438/f5b0c608218d6a1c9564f29e006500325.jpg)
O șoferiță în vîrstă de 29 de ani, din Moara, a ajuns la Spitalul din Suceava, după ce a intrat cu mașina într-un podeț din beton. Femeia a fost rănită ușor. Accidentul a avut loc ieri, în jurul orei 15.30, în timp ce șoferița se deplasa dinspre Fîntînele către Verești. Femeia a fost verificată cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.