Poftiți în culisele show-ului de dans de la Pro Tv! Când începe emisiunea
![](https://img.svnews.ro/foto/2017/02/23/87898/99b8bbe35c45a42949e6e1d1706500325.jpg)
Din primăvară, magia dansului revine la Pro TV. Pe lângă concurenții care se luptă să impresioneze, atenția telespectatorilor va fi furată, cu siguranță, de cele două dive din show: Andreea Marin și Mihaela Rădulescu, notează click.ro.
Prima se va afla la masa juriului, iar cea de-a doua va juca rol de prezentatoare alături de Cabral. Andreea va fi jurată alături de trei domni: Mihai Petre, Florin Călinescu și Gigi Căciuleanu. Show-ul debutează în forță în 6 martie, potrivit sursei citate.
Citeşte articolul complet pe: http://www.click.ro/vedete/romanesti/poftiti-culisele-show-ului-de-dans-de-la-pro-tv-cand-incepe-emisiunea