Şi-a pierdut viaţa după ce a intrat cu maşina într-un şanţ
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/06/24/57284/8f788d67750e9fc31c4fee1cf06500325.jpg)
Un tînăr de 26 de ani, din comuna Arbore, şi-a pierdut viaţa după ce a intrat cu maşina într-un şanţ, iar apoi s-a răsturnat pe un teren agricol din localitate. Accidentul s-a înregistrat ieri, în jurul orei 07.30. Conform poliţiei, tînărul nu deţinea permis de conducere. El a pierdut controlul asupra direcţiei de mers, pentru că nu a adaptat viteza la carosabilul acoperit cu pietriş.