Spectacolul de teatru „Gaiţele” de la Casa de Cultură a fost anulat
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/05/19/55488/d5e8ec7ed865863184f65cfdc06500325.jpg)
Conducerea Casei de Cultură din Suceava a anunţat anularea spectacolului „Gaiţele” programat sîmbătă, 23 mai, începînd cu ora 19.00. Asta, din cauza numărului prea mic de bilete vîndute. Cei care şi-au cumpărat bilete pentru „Gaiţele” îşi pot recupera banii de la secretariatul Casei de Cultură de luni pînă vineri, între orele 09.00-17.00. Spectacolul trebuia să aibă loc pe 21 mai şi a fost reprogramat pentru 25 mai, iar apoi pentru data de 23 mai.