Un om al străzii a fost arestat după ce a comis mai multe tâlhării în Suceava
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/04/06/53312/e93b6e4bd403626bde848313006500325.jpg)
Un om al străzii a ajuns în arestul Poliţiei Suceava, după ce la începutul acestei luni a comis mai multe tîlhării pe raza Sucevei. El are 33 de ani şi este din judeţul Iaşi. Bărbatul se află în Suceava de aproximativ o lună şi şi-a recunoscut faptele. El va fi prezentat la Parchetul de pe lîngă Judecătoria Suceava cu propunere de arestare preventivă.