Universitatea Suceava va găzdui workshopul studențesc „Dincolo de amfiteatru”
![](https://img.svnews.ro/foto/2016/11/14/82948/45a5d0fcd14c064ec0409bee606500325.jpg)
Universitatea „Ștefan cel Mare” din Suceava va găzdui cea de-a IX-a ediție a workshopului studențesc „Dincolo de amfiteatru”. Manifestarea va avea loc miercuri, 16 noiembrie, în intervalul orar 14.00-16.00. Workshopul „Dincolo de amfiteatru” este organizat de Facultatea de Știinte ale Educației și Centrul de Consiliere și Orientare în Carieră.