Wilmark îşi doreşte să adopte o fetiţă! De ce nu poate face asta
![](https://img.svnews.ro/foto/2013/10/30/27735/a8243c8c0ac2818fbfe7c90b006500325.jpg)
Wilmark a mărturisit că-şi doreşte foarte mult să aibă o fetiţă, însă problemele pe care soţia sa le-a întâmpinat la naştere o împiedică pe aceasta să mai aducă pe lume un nou bebelus. Fostul coregraf de la „Dansez pentru tine” a mărturisit că nu a renunţat la această dorinţă şi că plănuieşte să adopte o fetiţă, informează click.ro.
Citește articolul complet pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/wilmark_adopta_fetita-wilmark_adopta_copil-wilmark_sotie-wilmark_0_1715228469.html