A doua oară la altar! Cove se însoară sâmbătă!
![](https://img.svnews.ro/foto/2013/10/23/27360/e59c4e5ea4a57fc47423cb40606500325.jpg)
Prezentatorul emisiunii „Jumătatea mea ştie”, Gabriel Coveşeanu îşi pune pirostriile din nou. Acesta se însoară peste trei zile cu o blondă pe care o cunoaşte de şase ani, informează click.ro.
Aleasa inimii lui se numeşte Florentina Ene, are 33 de ani şi deţine cu sora ei o clinică medicală. Deşi s-a speculat că cei doi s-au grăbit să-şi oficializeze relaţia pentru că viitoarea mireasă este însărcinată, prezentatorul a lămurit lucrurile pe contul lui de socializare, mai scrie sursa citată.
Citește articolul complet pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/gabriela_coveseanu_se_insoara-nunta-florentina_ene-medic_0_1711028898.html