Alexandra Dinu se îmbracă în haine bărbăteşti!
![](https://img.svnews.ro/foto/2015/06/12/56729/bbbc575aac5ef727f09e4fcc506500325.jpg)
Alexandra Dinu arată bine orice ar pute pe ea! Recent, frumoasa blondă a realizat o şedinţă foto la care a purtat piese vestimentare bărbăteşti. Rezultatul a fost spectaculos, conform click.ro.
Actrița a îmbrăcat o cămașă albă la un sacou demonstrând că o femeie poate să fie sexy și incitantă nu doar în vestimentații feminine, ci și în haine bărbătești, mai scrie sursa citată.
Citește articolul complet pe http://www.click.ro/vedete/romanesti/alexandra-dinu-se-imbraca-haine-barbatesti-uite-cat-de-sexy-e