Gâtlan: ”Vrem să continuăm proiectul de ridicare a unui centru de îngrijire pentru bătrâni, un loc unde aceștia vor fi tratați cu demnitate și atenție”
![](https://img.svnews.ro/foto/2024/05/21/386067/60a36baba4e4b725d3fc1b09b06500325.jpg)
Candidatul Alianței Dreapta Unită (USR, PMP, Forța Dreptei) la Consiliul Local Suceava, Anca Gâtlan, propune construirea unui centru de îngrijire pentru bătrâni, un loc unde aceștia vor fi tratați cu demnitate și atenție. ”Bunicii noștri au investit enorm în viețile noastre, iar acum este momentul să le oferim înapoi respectul și grija pe care le merită. Pentru că au construit fundațiile comunității noastre, este de datoria noastră să ne asigurăm că primesc cea mai bună îngrijire. Din acest motiv, vrem să continuăm proiectul de ridicare a unui centru de îngrijire pentru bătrâni, un loc unde vor fi tratați cu demnitate și atenție. Pe 9 iunie, aveți șansa ca, prin votul vostru, să susțineți echipa care va face aceste lucruri posibile. Cu încredere spun că Suceava va fi un oraș care îi va servi pe toți!”, a declarat Anca Gâtlan.
Cod unic de identificare mandatar: 21240022