Ședință extraordinară a Colegiului Prefectural de Ziua Europei
![](https://img.svnews.ro/foto/2017/05/08/91747/d4e6e406aaee5e37978fc36cb06500325.jpg)
Mîine, la Palatul Administrativ din Suceava este programată o ședință extraordinară a Colegiului Prefectural. Reuniunea va debuta la ora 11.00. Tema care va fi supusă dezbaterii de către prefectul Mirela Adomnicăi este „Ziua Europei- 10 ani de la integrarea României în Uniunea Europeană”.
Ședință extraordinară a Colegiului Prefectural de Ziua Europei,